SHADY

Pergola aluminiowa Premium

Co wyróżnia pergole SHADY?

Rynek pergoli tarasowych w Polsce systematycznie rośnie. Coraz więcej dystrybutorów stawia na budżetowy produkty importowane ze wschodu, jednak jak wiemy z doświadczenia, pergole aluminiowe "do 10 000zł" mają niewiele wspólnego z trwałością i europejskimi normami. 

W SHADY stawiamy na jakość, a nie ilość i oferujemy pergole premium, którymi możesz cieszyć się przez długie lata. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w trwałe i bezpieczne rozwiązanie.

Jakość i bezpieczeństwo

Image

Przekrój profili

Podczas wyboru producenta pergoli warto przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry profili aluminiowych, z których wykonana jest konstrukcja. Budżetowe pergole zazwyczaj są wykonane z profili, których grubość nie przekracza 2 mm, a ich przekrój waha się od 8 x 8 cm do 10 x 10 cm. Waga takiej pergoli często nie przekracza masy dorosłego człowieka, co stanowi niebezpieczeństwo w przypadku wystąpienia silnego wiatru. 

Nasza pergola SH-6000 jest wykonana z wysokiej jakości profili o przekroju 15 x 15 cm w przypadku słupów i 20 x 10 cm w przypadku poprzeczek. Grubość arkusza blachy, z którego wykonane są nasze profile wynosi 4mm. Dodatkowo pergola SHADY jest wyposażona w elementy z wysoce wytrzymałej stali nierdzewnej, takie jak stopy montażowe czy wewnętrzne wkładki. Nasze konstrukcje ważą kilkaset kilogramów i są na stałe montowane do płyty tarasowej, betonowych stóp fundamentowych lub elewacji. Dzięki temu użytkowanie pergoli jest całkowicie bezpieczne nawet podczas silnego wiatru.

Image

Estetyka wykonania

W kwestii jakości naszego produktu przywiązujemy dużą wagę nie tylko do trwałości i bezpieczeństwa, lecz także do estetyki wykonania. Nasze pergole są utrzymane w minimalistycznym stylu, dzięki czemu świetnie komponują się z nowoczesnymi budynkami. Zarówno połączenia śrubowe spinające konstrukcję jak i układ sterujący wraz z elektroniką są ukryte wewnątrz konstrukcji, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi. Profile, z których wykonane są słupy, poprzeczki czy rynny idealnie się ze sobą licują i są dokładnie pomalowane lakierem proszkowym. Pergole dostępne są w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym lub antracytowym.

Image

Zgodność z europejskimi normami

Pergole SHADY posiadają oznakowanie CE, co oznacza, że są zgodne z europejskimi standardami w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Konstrukcja spełnia normę PN-EN 1090 odnoszącą się do konstrukcji aluminiowych i stalowych oraz normę PN-EN 13659 odnoszącą się do przesłon zewnętrznych. Dopuszczalne obciążenie ruchomego dachu pergoli wynosi 120kg/m2, a sama konstrukcja jest odporna na działanie wiatru o prędkości 26m/s. Elementy sterowania i elektroniki posiadają stopień ochrony obudowy IP 65. Nasz zakład produkcyjny, w którym wykonujemy pergolę spełnia wymagania systemu zarządzania jakością ISO:9001. Spełnienie powyższych norm jest gwarancją, że klient otrzymuje bezpieczny w użytkowaniu produkt najwyższej jakości.

Image

Najlepsza elektronika na rynku

W naszych zadaszeniach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Sterowanie pergolą odbywa się za pomocą pilota zsynchronizowanego z układem sterowania i elektroniką renomowanej marki SOMFY. Najlepsze rozwiązania do sterowania pergolami na rynku w połączeniu z naszą jakością konstrukcji są gwarancją długiego i bezpiecznego użytkowania pergoli. 

Indywidualne podejście do klienta

Jesteśmy producentem pergoli, który stawia na jakość, a nie na ilość, dlatego każda nasza konstrukcja to osobny projekt z rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb klienta. Dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu i doświadczonemu zespołowi konstruktorów jesteśmy w stanie wykonać każdą pergolę, co potwierdzają zdjęcia z naszych realizacji. Jeżeli oczekujesz produktu najwyższej jakości, dostosowanego do Twoich potrzeb, który będzie bezpieczny dla Ciebie i twojej rodziny, skontaktuj się z nami. Nasz doradca pomoże Ci dobrać rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Stworzymy twoją strefę relaksu.