SHADY

Nowoczesne oświetlenie ogrodowe LED

Montaż odpowiedniego oświetlenia to doskonały sposób na zwiększenie komfortu użytkowania przestrzeni ogrodowej po zmierzchu oraz zwiększenie jej atrakcyjności wizualnej. Jeżeli chcesz nadać swojemu ogrodowi niepowtarzalny klimat i celujesz w nowoczesne rozwiązania dopasowane do współczesnej myśli architektonicznej to przychodzimy do Ciebie z rozwiązaniem, które z pewnością Cię zainteresuję.

Image

Lampy zewnętrzne SHADY


Głównym założeniem projektowym podczas tworzenia koncepcji naszej lampy do użytku zewnętrznego była prostota - zarówno w kwestii wizualnej jak i w kontekście montażu i obsługi produktu. Z tego względu zdecydowaliśmy się na słupek w formie prostej bryły o kwadratowej podstawie i minimalistycznym designie. W ten sposób uzyskaliśmy produkt, który świetnie komponuje się z nowoczesną, prostolinijną bryłą budynku. Jednocześnie, prosty format lampy jest na tyle neutralny i uniwersalny, że pasuje również do bardziej klasycznych aranżacji przestrzeni ogrodowej, nie kontrastując z nimi w nadmiernym stopniu.

Image

Lampy do oświetlenia ogrodu, tarasu, podjazdu


Nasze lampy świetnie sprawdzą się jako oświetlenie:

• Do ogrodu - jako oświetlenie alejek i ścieżek lub podświetlenie roślinności wokół domu. Nasze lampy zwiększą poziom bezpieczeństwa podczas wieczornych spacerów po ogrodzie, zapobiegając przed potknięciem i odstraszając nieproszonych gości.

• Na taras - umieszczenie słupków oświetleniowych wokół płyty tarasowej zapewni subtelne podświetlenie jego powierzchni. Istnieje również możliwość wykonania lamp w formie kinkietów, które możesz zamocować do elewacji.

• Oświetlenie podjazdu - słupki oświetleniowe świetnie sprawdzą się też jako podświetlenie drogi do garażu lub miejsca parkingowego. Szpaler lamp wykonany wzdłuż podjazdu pozwoli Ci bezpiecznie zaparkować samochód po zmroku.

Nasze aluminiowe lampy doskonale pasują do innych produktów zewnętrznych z rodziny SHADY. Stwórz wyjątkową aranżację umieszczając lampy wokół pergoli tarasowej lub doświetlając przy ich pomocy taflę wody w basenie przelewowym

Image

Co wyróżnia nasze aluminiowe lampy?


Niewątpliwie dużą zaletą lamp SHADY, o której zapomina wielu producentów nowoczesnych produktów oświetleniowych, jest możliwość wyboru żarówki i jej samodzielnego montażu. W prosty sposób możesz zdjąć szklaną pokrywę lampy i zamontować żarówkę LED 27 o takiej barwie i intensywności, która najlepiej pasuje do oświetlanej przez nią przestrzeni. Dodatkowym atutem żarówki LED jest jej niskie zużycie energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnej żarówki wolframowej.

Możliwości dostosowania oświetlenia do otoczenia jest jeszcze więcej. Lampy są dostępne w wielu rozmiarach, od 50-centymetrowych słupków oświetleniowych do latarni o wysokości 175cm. Wysokość lampy można stopniować co 25 cm w wyżej wymienionym zakresie.

Aluminiowa powierzchnia lampy jest pokrywana lakierem proszkowym, który zapewnia gładkie wykończenie i odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Oferujemy malowanie powierzchni lampy na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu możesz stworzyć kompozycję spójną z kolorystyką elewacji, podjazdu czy tarasu. Przeszklenie lampy jest dostępne w dwóch wariantach - przeźroczystym lub mlecznym.

Image

Nowoczesne oświetlenie dla Twojego domu

Postaw na wysokiej jakości aluminiowe lampy SHADY i stwórz nowoczesną przestrzeń wokół swojego domu. Jeżeli jesteś zainteresowany stylowym rozwiązaniem w formie minimalistycznych lamp stojących, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i stworzymy lampy, którymi będziesz cieszył się przez długie lata.