SHADY

Pergole tarasowe Częstochowa

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta pergoli bioklimatycznych w Częstochowie - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to nowoczesne zadaszenia tarasowe wyposażone w automatycznie sterowany dach, dzięki którym możesz dowolnie regulować ilość promieni słonecznych docierających na Twój taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, montaż i transport w okolicach Częstochowy oraz serwis i gwarancję.

Pergola lamelowa SHADY to przede wszystkim:

Image

Ochrona przed słońcem i upałem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu lameli względem kierunku padania promieni słonecznych możesz okiełznać letnie upały i stworzyć przyjemną, zacienioną strefę relaksu.

Image

Ochrona przeciwdeszczowa


ikona-deszcz

Zadaszenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby po zamknięciu dachu pergola stanowiła skuteczną, szczelną ochronę przed deszczem. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien okalających wewnętrzną część konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczne jak i deszczowe dni.

Image

Solidna aluminiowa konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania, zgodną z europejskimi standardami jakości. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej klasy aluminium użyte w konstrukcji i stal nierdzewna z której wykonane są elementy łączeniowe. Dodatkowo konstrukcja pokryta jest lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i gwarantuję długie lata użytkowania.

Image

Szeroki wybór dodatkowych funkcji


Oprócz bazowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Oświetlenia LED w formie pasków świetlnych umieszczanych w lamelach sufitowych o róznej barwie i możliwości regulacji intensywności światła

• Przesłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych rolet wykonanych z wytrzymałego materiału poliestrowego

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt obrotu lameli dachowych w zależności od warunków atmosferycznych.

Zadaszenie tarasowe z montażem w Częstochowie

Jesteśmy rzetelną firmą z doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych.

Odwiedź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl