SHADY

Pergole tarasowe Cieszyn

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta pergoli z lamelami na terenie Cieszyna - koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Pergole SHADY to automatycznie sterowane zadaszenie tarasowe, dzięki któremu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego na tarasie. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport w Cieszynie i okolicach oraz serwis gwarancyjny.

Dlaczego warto wybrać naszą pergolę?

Image

Ochrona przeciwsłoneczna


ikona-slonce

Dach pergoli jest złożony z aluminiowych paneli, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia paneli jest regulowany za pomocą przenośnego pilota. Dzięki pergoli tarasowej możesz zamienić rozgrzaną płytę tarasową w przyjemną strefę do letniego relaksu.

Image

Ochrona przed wodą


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są wykonane tak, aby po ich złożeniu do orientacji poziomej zadaszenie było całkowicie szczelne. Pergola posiada również skuteczny system odprowadzania wody w postaci rynien zamocowanych wokół wewnętrznej części konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz metalowych słupów. Dzięki temu zadaszenie sprawdzi się zarówno podczas sprzyjającej, słonecznej pogody, jak i w deszczowe dni.

Image

Trwała konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole bioklimatyczne SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia polskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami co do jakości konstrukcji aluminiowych. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed rdzewieniem i zapewnia jej dużą żywotność.

Image

Duży wybór dodatków do pergoli


Oprócz bazowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY w postaci zintegrowanego systemu odprowadzenia wody i automatycznie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Lamp LED w formie pasków świetlnych umieszczanych w lamelach sufitowych o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła

• Osłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych screenów ZIP wykonanych z wytrzymałego materiału.

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu pergolą i automatycznie dobiorą stopień otwarcia dachu w zależności od warunków pogodowych.

Wykonamy dla Ciebie zadaszenie tarasowe w Cieszynie

Jesteśmy firmą z długim doświadczeniem w wykonywaniu wyrobów z aluminium, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych.

Zobacz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak świetnie prezentują się nasze pergole tarasowe i ogrodowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl