SHADY

Pergole tarasowe Jelenia Góra

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta pergoli aluminiowych na terenie Jeleniej Góry - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Zadaszenia SHADY to nowoczesny system ochrony przeciwsłonecznej sterowany za pomocą pilota, dzięki któremu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowania projektu dopasowanego do Twoich potrzeb, transport i montaż na terenie Jeleniej Góry oraz serwis gwarancyjny.

Charakterystyka pergoli tarasowej SHADY

Image

Protekcja przed światłem słonecznym


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli jest zbudowane z aluminiowych lameli, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Pergola lamelowa pozwala na dowolną regulację stopnia zacienienia tarasu.

Image

Protekcja przed opadami atmosferycznymi


ikona-deszcz

Lamele dachowe są skonstruowane w taki sposób, aby po ich ustawieniu w orientacji poziomej zadaszenie zapewniało skuteczną ochronę przed deszczem. Pergola jest również wyposażona w zintegrowany system odprowadzania  wody poprzez rynny i rury spustowe sprytnie ukryte wewnątrz konstrukcji. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas niesprzyjającej, deszczowej pogody.

Image

Trwała aluminiowa konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole aluminiowe SHADY są wytwarzane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001. Z kolei konstrukcja pergoli spełnia normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami odnośnie konstrukcji aluminiowych. Materiały konstrukcyjne pergoli to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo lakierowane proszkowo. Takie połączenie materiałów zapewnia ochronę konstrukcji przed korozją i długie lata użytkowania produktu.

Image

Dodatkowy asortyment pergoli SHADY


Oprócz podstawowego wyposażenia pergoli lamelowej, czyli systemu odprowadzania wody i ruchomego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie wielu dodatków poprawiających komfort użytkowania pergoli

• Oświetlenie LED w formie pasków świetlnych umieszczanych w lamelach dachowych świetnie sprawdzi się podczas użytkowania pergoli wieczorem i nocą

• Przesłony boczne w formie przeszklenia lub zdalnie sterowanych rolet sprawdzą się jako zwiększenie prywatności i ochrona przed wiatrem

• Czujniki poprawią wygodę użytkowania wyręczając Cię w sterowaniu zadaszeniem i innymi funkcjami pergoli

Montaż pergoli w Jeleniej Górze

Jesteśmy solidnym producentem z dużym doświadczeniem w wykonywaniu produktów ogrodowych z aluminium, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania pergoli tarasowych.

Zobacz dział galerii zdjęć i przekonaj się , jak fantastycznie prezentują się nasze zadaszenia tarasowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl