SHADY

Pergole tarasowe Kęty

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta zadaszeń tarasowych w Kętach - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergola SHADY to nowoczesne, zdalnie sterowane zadaszenie tarasowe, dzięki któremu możesz dostosować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport na terenie Kęt oraz serwis gwarancyjny.

Co daje Ci nasza pergola tarasowa?

Image

Ochronę przeciwsłoneczną


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Nasza pergola pozwoli Ci regulować ilość promieni słonecznych docierających do tarasu i stworzyć przyjemną strefę relaksu nawet w bardzo upalne dni.

Image

Ochronę przeciwdeszczową


ikona-deszcz

Lamele dachowe są skonstruowane w taki sposób, aby po zamknięciu dachu zapewnić szczelność i protekcję przed wodą opadową. Pergola posiada również nowatorski system odprowadzania wody w postaci rynien okalających wewnętrzną stronę konstrukcji i rur spustowych schowanych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas deszczowej aury.

Image

Trwała konstrukcja aluminiowa


Pergole tarasowe SHADY są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Zapewnia to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały użyte do produkcji pergoli to wysokiej klasy aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed rdzewieniem i gwarantuję długie lata użytkowania.

Image

Wybierz dodatkowe wyposażenie pergoli


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli lamelowej SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji takich jak:

• Oświetlenie LED w formie pasków umieszczanych w lamelach sufitowych o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła

• Przesłony boczne w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych rolet wykonanych z bardzo wytrzymałego materiału

• Czujniki, które wyręczą Cię w sterowaniu zadaszeniem pergoli i automatycznie dobiorą stopień nachylenia lameli dachowych w zależności od warunków pogodowych.

Realizacja pergoli w Kętach

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w produkcji pergoli aluminiowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie realizacji pergoli tarasowych.

Zobacz nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl