SHADY

Pergole tarasowe Kraków

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta pergoli aluminiowych, który oferuje swoje usługi na terenie Krakowa i całej Małopolski - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to nowoczesne zadaszenie tarasowe z automatycznym dachem sterowanym za pomocą pilota, dzięki któremu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowania projektu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, montaż i transport na terenie Krakowa i całej Małopolski oraz serwis gwarancyjny.

Pergola SHADY do zacienienia tarasu

Image

Protekcja przed promieniowaniem UV


ikona-slonce

Dach pergoli jest złożony z lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu możesz okiełznać upalne, letnie słońce i zacienić taras w dowolnym stopniu.

Image

Protekcja przed opadami atmosferycznymi


ikona-deszcz

Lamele dachowe są wykonane w taki sposób, aby po ich ułożeniu w orientacji poziomej zadaszenie stanowiło szczelną ochronę przed deszczem. Pergola posiada również nowatorski system odprowadzania wody opadowej poprzez rynny mocowane do wewnętrznej strony konstrukcji i rury spustowe ukryte wewnątrz słupów podtrzymujących zadaszenie. Dzięki temu pergola może być użytkowane zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni.

Image

Najlepsze materiały konstrukcyjne


ikona-trwalosc

Pergole SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami odnośnie konstrukcji aluminiowych. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna. Konstrukcję lakierujemy proszkowo na wybrany kolor, co dodatkowo zabezpiecza pergolę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Połączenie aluminium i stali nierdzewnej gwarantuję odporność pergoli na korozję.

Image

Dodatki do pergoli tarasowej


Oprócz bazowego wyposażenia pergoli SHADY, czyli systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji takich jak:

• Oświetlenie LED w formie pasków umieszczanych w lamelach dachowych o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła

• Przesłony boczne w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych screenów z tkaniny poliestrowej

• Czujniki, które wyręczą Cię w sterowaniu zadaszeniem i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli w zależności od aktualnie panujących warunków pogodowych.

Wykonamy dla Ciebie zadaszenie tarasowe w Krakowie i okolicach

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w wykonywaniu pergoli tarasowych i innych konstrukcji aluminiowych, posiadamy park maszynowy wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i wyspecjalizowany zespół konstruktorów i montażystów. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania konstrukcji aluminiowych.

Zobacz nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl