SHADY

Pergole tarasowe Nowy Sącz

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta produktów do aranżacji tarasów w Nowym Sączu - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to nowoczesny sposób na aranżację tarasu i przestrzeni ogrodowej. Dzięki pergoli możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego, które wpada na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport na terenie Nowego Sącza oraz serwis gwarancyjny.

Dlaczego pergola tarasowa SHADY?

Image

Ochrona przed promieniowaniem UV


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się aluminiowych lameli, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Lamele pozwalają odbić promienie słoneczne i zacienić lub doświetlić taras zależnie od aktualnej potrzeby. 

Image

Ochrona przed opadami atmosferycznymi


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są skonstruowane w taki sposób, aby po ich ułożeniu w orientacji poziomej zadaszenie było całkowicie szczelne. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody opadowej. System rynien mocowanych do wewnętrznej strony konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz aluminiowych słupów zapewnia skuteczny odpływ wody z zadaszenia. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas deszczowej pogody.

Image

Wytrzymała konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Jest to gwarancja jakości wykonania zgodnej z europejskimi standardami. Materiały użyte w konstrukcji pergoli to wysokiej klasy aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie połączenie pozwala uchronić konstrukcję przed rdzewieniem i zapewnia długie lata użytkowania.

Image

Wiele dodatkowych funkcji wyposażenia


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanych lameli dachowych, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji takich jak:

• Doświetlenia w formie pasków LED umieszczanych w lamelach dachowych, w różnych wariantach temperatury barwy światłą

• Przesłon bocznych w formie przeszklenia złożonego z przesuwnych szyb lub zdalnie sterowanych rolet z materiału poliestrowego

• Czujników, które sterują zadaszeniem i innymi funkcjami pergoli za Ciebie

Zrobimy dla Ciebie pergole tarasową w Nowym Sączu

Jesteśmy firmą z pokaźnym doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji z aluminium, posiadamy park maszynowy wyposażony w nowoczesne maszyny i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych.

Odwiedź dział galerii zdjęć i przekonaj się , jak fantastycznie prezentują się nasze zadaszenia tarasowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl