SHADY

Pergole tarasowe Oświęcim

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta pergoli na terenie Oświęcimia - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergola SHADY to nowoczesne zadaszenie tarasowe sterowane za pomocą pilota. Dzięki pergoli lamelowej możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, montaż i transport konstrukcji na terenie Oświęcimia oraz wsparcie gwarancyjne.

Funkcję nowoczesnej pergoli

Image

Ochrona przed letnim słońcem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli dachowych, które obracają się pod katem od 0° do 135°. Kąt pochylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Obrotowe zadaszenie pozwala na częściowe lub całkowite zacienienie tarasu, zależnie od aktualnej potrzeby.

Image

Ochrona przed niespodziewanym deszczem


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są zaprojektowane w taki sposób, aby po ich ustawienie w orientacji poziomej dach był całkowicie szczelny. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien zamocowanych do wewnętrznej części konstrukcji aluminiowej i rur odpływowych ukrytych wewnątrz słupów podtrzymujących pergolę. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Odporna konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole SHADY są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001 i spełniają normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami. Materiały, których używamy w konstrukcji pergoli to aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie zapewnia protekcję przed korozją i gwarantuję odporność na warunki atmosferyczne.

Image

Duży wybór dodatkowych systemów


Oprócz podstawowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY w postaci obrotowego zadaszenia i systemu odprowadzania wody oferujemy również szereg dodatków zwiększających funkcjonalność pergoli.

Oświetlenie w formie pasków LED montowanych w lamelach sufitowych w różnych wariantach barwy światła.

• Osłon bocznych w formie przesuwnych szyb poruszających się po prowadnicach lub rozwijanych rolet wykonanych z bardzo wytrzymałego materiału

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu dachem lamelowym i automatycznie dostosują stopień jego otwarcia zależnie od warunków pogodowych

Projekt, transport i montaż w Oświęcimiu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, posiadamy nowoczesny zakład wyposażony w najlepsze maszyny i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych. 

Odwiedź dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak pięknie prezentują się nasze pergole tarasowe i ogrodowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl