SHADY

Pergole tarasowe Pszczyna

Jeżeli szukasz solidnego producenta pergoli aluminiowych na terenie Pszczyny - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergola SHADY to nowoczesne zadaszenie tarasowe utrzymane w minimalistycznym stylu. Sterowanie pergoli odbywa się z użyciem pilota, za pomocą którego możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Przygotujemy dla Ciebie projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i zamontujemy Twoją pergole w Pszczynie.

 

Co daje Ci pergola tarasowa?

Image

Ochronę przeciwsłoneczną


ikona-slonce

Dach pergoli lamelowej składa się z aluminiowych lameli, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Ruch zadaszenia jest kontrolowany przez użytkownika za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego, które wpada na taras.

Image

Ochronę przeciwdeszczową


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są tak zaprojektowane i uszczelnione, aby po ustawieniu ich orientacji poziomej zadaszenie stanowiło skuteczną ochronę przed deszczem. Nasza pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien umieszczonych pod zadaszeniem, wokół wewnętrznej strony konstrukcji oraz rur odpływowych schowanych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Solidne wykonanie


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Jest to gwarancja wysokiej jakości wykonania zgodnej z europejskimi standardami odnośnie konstrukcji aluminiowych. Do produkcji pergoli używamy najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej, dodatkowo pokrywanych lakierem proszkowym. Takie połączenie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i zapewnia długie lata użytkowania.

Image

Szeroki wybór opcjonalnych funkcji


Oprócz podstawowego wyposażenia pergoli, czyli systemu odprowadzania wody i elektrycznie sterowanego zadaszenia mamy do zaoferowania również wiele dodatkowych systemów, które poprawią funkcjonalność pergoli.

• Oświetlenie LED-owe w formie pasów świetlnych umieszczanych w lamelach sufitowych w róznych wariantach barwy światła i możliwości regulacji jego intensywności

• Przesłony boczne w formie przeszklenia złożonego z przesuwnych szyb lub rozwijanych rolet z wytrzymałego materiału, sterowanych z użyciem pilota

• Czujniki, które samodzielnie sterują funkcjami pergoli zależnie od aktualnie panujących warunków pogodowych

Zamontujemy Twoją pergole w Pszczynie

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w produkcji konstrukcji aluminiowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania konstrukcji z aluminium.

Odwiedź dział galerii zdjęć i przekonaj się , jak fantastycznie prezentują się nasze pergole w ogrodzie i na tarasie. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl