SHADY

Pergole tarasowe Rybnik

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta zadaszeń tarasowych w Rybniku i okolicach - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole marki SHADY to nowoczesne zadaszenia tarasowe, którymi możesz sterować za pomocą pilota. Dzięki pergoli możesz dowolnie regulować ilość promieni słonecznych wpadających na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport na terenie Rybnika oraz serwis gwarancyjny.

Zalety aluminiowej pergoli na taras

Image

Ochrona przed upałem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki obrotowym lamelom możesz zacienić taras podczas upału lub zamknąć dach całkowicie i chronić taras przed deszczem.

Image

Ochrona przeciw opadom


ikona-deszcz

Lamele dachowe są zaprojektowane i uszczelnione w taki sposób, aby po ich ustawieniu w poziomie zadaszenie stanowiło ochronę przed deszczem. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien zamocowanych do wewnętrznej strony konstrukcji i rur odpływowych ukrytych wewnątrz słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w upalny dzień, jak i podczas deszczowej pogody.

Image

Jakość wykonania premium


ikona-trwalosc

Zadaszenia tarasowe SHADY są wytwarzane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a konstrukcja pergoli spełnia normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały konstrukcyjne pergoli to wysokiej klasy aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i gwarantuję długie lata użytkowania.

Image

Duży wybór dodatkowych funkcji


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY, czyli zintegrowanego systemu odprowadzania wody i obrotowego dachu lamelowego oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Doświetlenia LED w formie pasków umieszczanych w lamelach dachowych, o różnych barwach i opcją regulacji intensywności światła.

• Osłon bocznych w formie przesuwnego przeszklenia lub rozwijanych osłon z materiału poliestrowego.

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli dachowych do panujących warunków pogodowych.

 

Zrobimy dla Ciebie pergole w Rybniku

Jesteśmy producentem z dużym doświadczeniem w produkcji nowoczesnych zadaszeń i innych produktów do użytku na tarasie, posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczony zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych. 

Sprawdź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak świetnie prezentują się nasze pergole tarasowe i ogrodowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl