SHADY

Pergole tarasowe Tarnów

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy produkującej pergole w Tarnowie - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to zadaszenia tarasowe o nowoczesnym designie, sterowane za pomocą pilota, przy użyciu którego możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy indywidualną wycenę i montaż wraz z transportem na terenie Tarnowa.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Image

Ochrona przed upalnym słońcem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli jest zbudowane z aluminiowych lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany jednym kliknięciem, przy pomocy pilota dołączonego do zestawu. Takie rozwiązanie pozwala na zacienienie tarasu w dowolnym stopniu.

Image

Protekcja przed opadami atmosferycznymi


ikona-deszcz

Lamele dachowe posiadają specjalną konstrukcję i uszczelki, dzięki czemu po zamknięciu dachu pergola stanowi skuteczną ochronę przed deszczem. Pergola posiada również wydajny system odprowadzania wody poprzez rynny okalające wewnętrzną stronę konstrukcji i rury odpływowe ukryte wewnątrz słupów podtrzymujących. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Wytrzymałość i trwałość konstrukcji


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001. Z kolei konstrukcja pergoli spełnia polsko-europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Jest to gwarancja wysokiej jakości wykonania, którą trudno jest uświadczyć w produktach z dalekiego wschodu. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i zapewnia długie lata użytkowania.

Image

Możliwości modyfikacji wyposażenia pergoli


Oprócz podstawowych systemów pergoli lamelowej SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Oświetlenia tarasu w formie pasków LED umieszczanych w lamelach dachowych dostępnych w różnych wersjach barwy światłą

• Zabudowań bocznych w formie ruchomego przeszklenia lub zdalnie sterowanych rolet z wytrzymałego materiału

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli dachowych w zależności od warunków pogodowych

Tarnów - projekt i montaż pergoli tarasowej

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczony zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych. 

Odwiedź dział galerii zdjęć i przekonaj się , jak fantastycznie prezentują się nasze zadaszenia tarasowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl