SHADY

Pergole tarasowe Tychy

Jeżeli szukasz solidnego producenta pergoli tarasowych w Tychach - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to zadaszenia tarasowe utrzymane w minimalistycznym stylu zadaszenia tarasowe sterowane z użyciem pilota. Dzięki naszej pergoli możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport w Tychach oraz serwis gwarancyjny.

Funkcjonalne zadaszenie tarasu

Image

Ochrona przed słońcem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli SHADY składa się z lameli dachowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki pergoli SHADY zamienisz swój taras w przyjazne miejsce do relaksu nawet podczas dużych upałów.

Image

Ochrona przed deszczem


ikona-deszcz

Lamele dachowe składające się na zadaszenie są skonstruowane w taki sposób, aby po ich ustawieniu w orientacji poziomej zadaszenie nie przepuszczało wody. Pergola posiada również nowatorski system odprowadzania wody składający się z rynien mocowanych do wewnętrznej strony konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz słupów podtrzymujących. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Jakość wykonania pergoli


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Spełnienie norm jest gwarancją wysokiej jakości wykonania zgodnie z europejskimi standardami. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna. Konstrukcję malujemy z użyciem lakieru proszkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

Image

Szeroki wybór dodatkowych funkcji


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli SHADY tj. ruchomy dach i system odprowadzania wody, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Oświetlenia tarasu w formie pasków LED umieszczanych w lamelach dachowych

• Przesłon bocznych w formie przesuwnego systemu przeszklenia lub rozwijanych rolet wykonanych z wysoce wytrzymałego materiału, również sterowanych za pomocą pilota

• Czujniki, które wyręczą Cię w sterowaniu zadaszeniem pergoli i automatycznie dobiorą stopień pochylenia lameli dachowych zależnie od warunków atmosferycznych

Postawimy Twoją pergolę w Tychach

Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania pergoli bioklimatycznych.

Odwiedź dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak pięknie prezentują się nasze pergole tarasowe i ogrodowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl