SHADY

Pergole tarasowe Żywiec

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta zadaszeń tarasowych na terenie Żywca - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to nowoczesne zadaszenie tarasowe sterowane za pomocą pilota, dzięki któremu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport na terenie Żywca oraz serwis gwarancyjny.

Cechy pergoli tarasowej SHADY

Image

Ochrona przed słońcem


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany przez użytkownika za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Pergola lamelowa umożliwia użytkownikowi dostosowanie ilości światła docierającego na taras.

Image

Ochrona przed deszczem


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są skonstruowane w taki sposób, aby po ich ustawieniu w orientacji poziomej zadaszenie było całkowicie szczelne. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien okalających wewnętrzną część konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Solidna konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i gwarantuję długie lata użytkowania.

 

Image

Szeroki wybór dodatkowych funkcji 


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli lamelowej SHADY w psotaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Oświetlenia LED w formie pasków umieszczanych w lamelach sufitowych, o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła.

• Przesłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych rolet wykonanych z wysoce wytrzymałego materiału.

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli dachowych w zależności od warunków atmosferycznych.

Wykonamy dla Ciebie pergole w Żywcu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych.

Odwiedź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl