SHADY

Rolety screen ZIP

Jakie zalety mają przesłony SCREEN?

Osłony screen to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które poprawia komfort wypoczynku pod pergolą. Rozwijane rolety stosowane w naszych zadaszeniach tarasowych cechują się dużą wytrzymałością i wysokim poziomem estetyki.

Sprawdź, dlaczego warto zastosować w pergoli rolety screen.

Image

Osłona przeciwsłoneczna

Głównym zadaniem pergoli tarasowej SHADY jest ochrona przed słońcem i regulacja dostępu światła słonecznego. Niestety, dach lamelowy nie zawsze jest w stanie ochronić nas przed promieniami słonecznymi, kiedy słońce zbliża się do linii horyzontu. Jeżeli posiadasz taras wychodzący na południe, warto dodatkowo zaopatrzyć pergolę w roletę screen, dzięki której osłonisz się przed słońcem niezależnie od jego położenia na niebie.

Image

Ochrona przed wiatrem

Nawet podczas słonecznej pogody, chłodny wiosenny wiatr potrafi zrujnować wypoczynek na świeżym powietrzu. Chcesz złapać trochę słońca w kwietniu nie nabawiając się przy tym przeziębienia? Nic prostszego. Włóż krótki rękaw, otwórz dach swojej pergoli, zasuń przesłony boczne screen i ciesz się wypoczynkiem na swoich warunkach.

Osłony boczne pergoli mogą również stanowić ochronę przed deszczem padającym pod kątem podczas wiatru.

Image

Przytulna przestrzeń wypoczynkowa

Dzięki zamontowaniu rolet screen osłonisz swój taras przed wzrokiem sąsiadów i przechodni. W pełni rozwinięte przesłony tworzą barierę przed komarami i innymi owadami. Taras wyposażony w pełni zabudowaną pergolę stanie się domowym centrum wypoczynkowym dla Ciebie i Twojej rodziny.

Image

Materiał SERGE

Podstawą naszej rolety jest poliestrowa tkanina SERGE o wysokich parametrach odporności na rozciąganie. Materiał jest delikatnie przejrzysty i przewiewny, a także odporny na zabrudzenia i blaknięcie. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli Ci dopasować kolor przesłon do konstrukcji pergoli lub elewacji budynku.

Image

System screen

Rolka napędowa znajduje się w skrzynce umieszczonej tuż pod poprzeczką konstrukcji pergoli. Dodatkowo tkanina jest rozciągnięta pomiędzy aluminiowymi prowadnicami mocowanymi do słupów pergoli, dzięki czemu tkanina nie fałduje się i nie faluję pod wpływem działania wiatru. Rozwiązanie jest bardzo estetyczne i spójne z konstrukcją pergoli. Maksymalna zalecana szerokość screena to 5m.

Image

Sterowanie roletą

System screen jest wyposażony w napęd do rolet Maestria+ od wiodącej na rynku automatyki marki Somfy. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą wielokanałowego pilota. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwala na rozwinięcie rolety screen w dowolnym stopniu jednym kliknięciem.

Image

Zamów pergolę z przesłonami screen

Zadaszenie tarasowe SHADY wyposażone w rolety screen to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które chroni przed słońcem, deszczem, wiatrem i chłodem. Ciesz się wypoczynkiem zarówno w słoneczne dni, jak i chłodniejsze wieczory.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem kompleksowego zadaszenia na swoim tarasie, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.