Image
pergola-tarasowa

ZADASZENIE TARASOWE

PERGOLE SHADY

Image
basen_slider2

SHADY

TWOJA STREFA RELAKSU

Image
shady-pergola

Co wyróżnia pergole SHADY?

Pergola aluminiowa premium

SHADY

fundusze_europejskie

Pergole tarasowe, meble ogrodowe, baseny i lampy - SHADY


 

Pergole tarasowe 


 

                                                                            

 

 

Nasze pergole tarasowe SHADY to nowoczesny sposób na zagospodarowanie przestrzeni ogrodowej, który stanowi jednocześnie ochronę przed promieniami słonecznymi, wiatrem i deszczem. Stwarzają też dodatkową przestrzeń do codziennego użytkowania - taras zaopatrzony w pergole może być wspaniałym miejscem na rodzinne uroczystości i spotkania z przyjaciółmi. Odpowiednio przystosowany taras lub altana umożliwia przyjemny wypoczynek na zewnątrz nie tylko w słoneczne dni, lecz także nawet w niesprzyjającą pogodę.

Nasze aluminiowe i lamelowe pergole utrzymane są w stylu minimalistycznym. W parze z estetyką idzie też wygoda - zadaszenia sterowane są za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Można je również uzupełnić o zapewniające dodatkową ochronę przesłony boczne lub oświetlenie LED, które zwiększy komfort użytkowania pergoli po zmroku. Produkty wytwarzane są z wytrzymałego aluminium i stali nierdzewnej w naszej firmie mieszczącej się województwie śląskim, w rejonie Bielska-Białej i Żywca.

odprowadzanie-wody ZINTEGROWANY SYSTEM ODPROWADZANIA WODY

konstrukcja-pergoli TRWAŁA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA

kolor-pergoli MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA KAŻDEGO KOLORU

Chcesz wiedzieć więcej?

Kliknij!

 

 

Image

MODUŁOWE I WYTRZYMAŁE

MEBLE TARASOWE


 

Skorzystaj z tego, co do zaoferowania ma lato, słoneczne dni oraz świeże powietrze, i spędzaj czas w swojej przydomowej strefie relaksacyjnej. Modułowe meble tarasowe Shady są doskonale sprawdzą się na tarasach i w altanach. Można je dowolnie łączyć, tak aby w pełni wykorzystać ich możliwości, a jednocześnie zagospodarować przestrzeń ogrodową w funkcjonalny sposób. W standardowym zestawie modułowym znajdują się dwa fotele, dwie sofy,dwa narożniki, jeden stół oraz dodatkowe poduszki. Proces aranżacji Twojego zewnętrznego salonu dopełni wybór koloru obicia oraz ram.

Ponieważ meble ogrodowe są ciągle narażone na działanie czynników atmosferycznych, ich produkcja przebiega nieco inaczej od zwykłych kanap i foteli. Wytwarzamy je ze stopu aluminium, który w dalszej kolejności pokrywany jest zabezpieczającym lakierem proszkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze fotele i sofy charakteryzują się niezwykłą odpornością i będą mogły Ci służyć przez długie lata.
 

Chcesz wiedzieć więcej?

Kliknij

Baseny ze stali nierdzewnej


 

 

 

 

 

Twoja strefa relaksu

Połącz wypoczynek z aktywnością fizyczną i w pełni wykorzystaj gorące letnie dni dzięki basenowi ze stali nierdzewnej SHADY.  To nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć przydomową strefę relaksu dopasowaną do twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz baseny w dużym zakresie rozmiarów oraz szeroki wybór dodatkowych, nowoczesnych technologii basenowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Kliknij!

Image

Lampy ogrodowe


Idealne do oświetlenia tarasu lub ogrodu

Nasze zewnętrzne lampy ogrodowe Shady utrzymane są w minimalistycznym stylu - mają kształt prostokątnych słupków. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość regulowania wysokości - każdy model możemy wydłużyć lub skrócić o 250 milimetrów. Tobie pozostawiamy również decyzję dotyczącą ich kolorystyki. Poza barwami podstawowymi, czyli białym, szarym i antracytowym, oferujemy bowiem możliwość skorzystania z szerokiej palety kolorów RAL. W ten sposób z pozornie prostych elementów możesz stworzyć naprawdę ciekawą i niepowtarzalną aranżację. Lampy można zamontować na tarasie, balkonie i w altanie. Służą do oświetlania alejek i ścieżek, ale można je zainstalować również na podjeździe. Dzięki możliwości ich personalizacji sprawdzą się zarówno w małych ogródkach, jak i na większych tarasach.

Oświetlenie zewnętrzne jest wykonywane z lakierowanych proszkowo profili aluminiowych, które uodparniają nasze produkty na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Kliknij!
 

Kontakt

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów? Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę:

tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl

Nasz przedstawiciel przygotuję dla Ciebie ofertę i odpowie na twoje pytania