SHADY

Jak wygląda proces zamówienia w SHADY?

 

Rozważasz zamówienie któregoś z naszych produktów? Chcesz dowiedzieć się jak działamy? Służymy pomocą. Wytłumaczymy Ci krok po kroku, jak złożyć u nas zamówienie i jak przebiega jego realizacja na przykładzie pergoli tarasowej.

 

Etapy zamówienia


 

1. Zapytanie ofertowe

Być może przeglądałeś już nasze produkty i zauważyłeś, że na naszej stronie internetowej nie podajemy cen. Dlaczego? Każdy z naszych produktów jest projektowany pod indywidualne potrzeby klienta, dlatego każde zapytanie jest rozpatrywane odrębnie przez nasz zespół.

Dlatego pierwszym etapem każdego zamówienia jest kontakt z naszym działem sprzedaży poprzez mail, rozmowę telefoniczną lub formularz kontaktowy (wszystkie informacje kontaktowe znajdziesz na końcu artykułu). Przy składaniu zapytania należy podać wymiary pergoli, która Cię interesuje, preferowany sposób montażu (o tym czym różni się pergola wolnostojąca od pergoli przyściennej dowiesz się tutaj), miejscowość montażu oraz, w miarę możliwości, załączyć zdjęcia tarasu lub innego miejsca montażu.

 

Na podstawie tych informacji nasz przedstawiciel we współpracy z działem konstrukcyjnym przygotuję dla Ciebie wstępną ofertę oraz odpowie na twoje pytania. Możesz też poprosić o wizualizację pergoli, którą przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie i dołączymy ją do oferty. Pamiętaj, że zapytanie nie jest równoznaczne z zamówieniem i do niczego Cię nie zobowiązuję – pisz śmiało!

2. Akceptacja i pomiary

Jeżeli przygotowana oferta spełnia Twoje oczekiwania i decydujesz się na zakup, przestępujemy do działania. Potwierdzamy ostateczną wersję oferty, podpisujemy przejrzystą umowę i umawiamy się na spotkanie w celu dokonania pomiarów. Nasza ekipa ustala wszystkie niezbędne szczegóły techniczne takie jak: umiejscowienie odpływu wody, dokładną wysokość, sposób montażu, wytyczne do poprowadzenia instalacji elektrycznej oraz, jeżeli to konieczne, wytyczne do wykonania stóp fundamentowych. Po pomiarach mamy już wszystkie niezbędne informację i możemy przystąpić do projektowania.

3. Projekt i produkcja

Nasz dział konstrukcyjny wykonuję projekt Twojej pergoli i przekazuję go do produkcji. Tam aluminiowe i stalowe elementy konstrukcji są wycinane laserowo, spawane, szlifowane i lakierowane. Wszystkie procesy są wykonywane w oparciu o system zarządzania jakością ISO:9001, a nasze produkty są zgodne z europejskimi normami PN-EN 13659 oraz PN-EN 1090. Następnie pergola przechodzi wstępny montaż i kontrolę jakości. Na koniec Twoje zamówienie jest przygotowywane do transportu i montażu.

Wszystkie wymienione etapy produkcji są wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym w Łodygowicach (okolice Bielska-Białej w województwie śląskim) i standardowo trwają od 4 do 6 tygodni.

4. Montaż

Kiedy zarówno pergola jak i miejsce montażu są przygotowane, możemy przystąpić do instalacji. Zespół montażowy na miejscu składa i mocuję pergolę, instaluję elektronikę sterującą, podłącza zasilanie i odpływ wody oraz ostatecznie sprawdza funkcjonowanie pergoli. Zespół przeprowadza także szkolenie z bezpiecznego i poprawnego użytkowania pergoli oraz przekazuję Ci całą niezbędną dokumentację. Od tej chwili możesz cieszyć się funkcjonalnym i nowoczesnym zadaszeniem tarasowym SHADY

Montaż urządzenia zajmuję zwykle 1-2 dni robocze, jednak czas montażu może się wydłużyć w przypadku większych, bardziej złożonych pergoli.

5. Serwis i gwarancja

Udzielamy dwuletniej gwarancji na wszystkie nasze produkty i zapewniamy profesjonalny serwis, więc możesz być spokojny. W przypadku jakichkolwiek problemów, pytań lub chęci instalacji dodatkowych funkcji w pergoli służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.

Podsumowanie

Oferujemy produkty najwyższej jakości i przejrzyste zasady współpracy. Teraz już wiesz, jak wygląda proces realizacji zamówienia, więc jeśli interesuję Cię któryś z naszych produktów – nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz i stwórz z naszą pomocą swoją własną strefę relaksu.

Zainteresował Cię któryś z naszych produktów? Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę:

tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl

Nasz przedstawiciel przygotuję dla Ciebie ofertę i odpowie na twoje pytania