SHADY

Do oświetlenia ogrodu, tarasu, podjazdu

Lampy ogrodowe

 

Nasze zewnętrzne lampy ogrodowe Shady utrzymane są w minimalistycznym stylu - mają kształt kwadratowych słupków. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość zamówienia w różnych rozmiarach. Lampy można zamontować na tarasie, balkonie i w altanie. Służą do oświetlania alejek i ścieżek, ale można je zainstalować również na podjeździe. Dzięki możliwościom ich personalizacji sprawdzą się zarówno w małych ogródkach, jak i na większych tarasach.

Image

Wymiary:


wymiary-lampy

Lampy SHADY wykonywane są z kwadratowych profili
w dwóch rozmiarach:

• 150mm x 150mm
• 120mm x 120mm

W obu wariantach wysokość można stopniować co
250mm w zakresie:
• od 500mm do 1750mm
 

Image

ikona-zarowka

Wymienna żarówka:


Zaletą lamp SHADY, która odróżnia je od innych produktów do oświetlenia ogrodu, jest żarówka LED (27), którą każdy użytkownik może w prosty sposób wymienić. Dzięki temu sam decydujesz o barwie i kolorze swojego oświetlenia. W ten sposób z pozornie prostych elementów możesz stworzyć naprawdę ciekawą i niepowtarzalną aranżację.

Image

Estetyka wykonania


ikona-lampa2

Lampy wykonane są z bardzo dużą starannością. Szkło licuje się z zewnętrzną powłoką tworząc jedną całość. Powierzchnia z kolei jest idealnie gładka i matowa, zapewniając wysokiej jakości wrażenie wizualne.

Otoczenie pergoli

Lampy SHADY mogą posłużyć jako oświetlenie otaczające pergolę. Oferowane w wielu rozmiarach stanowią idealne uzupełnienie zadaszenia tarasowego. Dostępne również w formie kinkietów.

Oświetlenie podjazdu

Lampy znajdują również zastosowanie jako oświetlenie podjazdu. Skuteczne rozwiązanie dla kierowców parkujących wieczorową porą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Image

Kolorystyka:


ikona-lampa

Lampy wykonywane są z lakierowanych proszkowo profili aluminiowych, które uodparniają nasze produkty na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Podstawowe kolory lakierowania to:

• Biały zbliżony do RAL 9003

• Szary zbliżony do RAL 7035

• Antracyt zbliżony do RAL 7016

kolory-ral3

Przeszklenie w lampach SHADY występuje w dwóch formach:

• barwy przeźroczystej

• barwy mlecznej