PERGOLA SHADY - CZAS NA RELAKS

WYBIERZ JEDEN Z MODELI PERGOLI TARASOWYCH

Pergole tarasowe Shady

Przy projektowaniu tarasów należy wziąć pod uwagę jedną bardzo ważną kwestię – powinny one zachęcać do spędzania na nich czasu nie tylko w ciepłe, słoneczne dni. Dobrze zaprojektowane tarasy z przyjemnością będziemy odwiedzać także podczas niesprzyjającej pogody, w chłodniejszą temperaturę oraz wieczorami. Oferowane przez nas aluminiowe i lamelowe pergole tarasowe Shady zapewnią warunki do przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Pod pojęciem dobrze zaprojektowanego tarasu rozumiemy nie tylko odpowiedni rozkład wygodnych mebli, starannie dobraną roślinność czy oświetlenie. Jeśli chcemy spędzać na nim każdą możliwą chwilę, powinniśmy zadbać o odpowiednią osłonę przed promieniami słonecznymi, opadami deszczu, porywami wiatru i temu podobnymi zjawiskami atmosferycznymi, które mogą zakłóć nasz wypoczynek na świeżym powietrzu. Pergole tarasowe Shady posiadają nie tylko lamele, po których złożeniu tworzy się zadaszenie, lecz także możliwość wyposażenia ich w materiałowe osłony boczne typu screen lub szklaną ścianę, która będzie stanowiła barierę ochronna przed nieprzyjemną pogodą.

Image

MODEL

SH-6000

Zadaniem pergol SHADY jest tworzenie optymalnych warunków do wypoczynku - regulują one  dostęp światła dziennego/nocnego,  gwarantują osłonę od wiatru i opadów atmosferycznych. Postaw na  nowoczesną formę zadaszenia tarasowego.

Image

MODEL

SH-5000

Pergola SH 5000 wykonana jest z profili aluminiowych o mniejszym przekroju. Takie rozwiązanie pozwoliło obniżyć koszty produkcji, a co za tym idzie, koszty zakupu.

Specyfika zadaszeń Shady

Proponowane przez nas zadaszenia tarasowe zadowolą wszystkich miłośników nowoczesnego stylu oraz inteligentnych rozwiązań technologicznych. Niezmiernie ważna jest dla nas estetyka naszych produktów - z tego powodu wszystkie elementy łączeniowe zostały dyskretnie ukryte w aluminiowych konstrukcjach. Zastosowane materiały (aluminium i stal nierdzewna) chronią zadaszenia przed korozją, zapewniając możliwość użytkowania ich przez długie lata.

Nasze pergole posiadają wiele funkcji bazowych oraz opcjonalnych:

 • można uzupełnić je o oświetlenie LED
 • można zamontować w nich osłony boczne typu screen lub przeszklenia
 • są wyposażone w funkcję sterowania elektrycznego – w tym przypadku stopniem zadaszenia i osłony bocznej można sterować za pomocą pilota lub aplikacji telefonicznej
 • posiadają sufitowe lamele, które umożliwiają regulowanie dopływu światła słonecznego, a całkowite ich zamknięcie chroni przed opadami deszczu
 • są wyposażone w specjalne czujniki, dzięki którym w przypadku deszczu i wiatru nastąpi automatyczne zamknięcie lameli – sprawi to, że wszystkie znajdujące się na zewnątrz sprzęty i meble będą chronione przez zniszczeniem
 • posiadają specjalny system odprowadzania wody
 • aluminiowe profile są odporne na korozję
 • doskonale pasują do kolekcji oferowanych przez nas mebli tarasowych i oświetlenia zewnętrznego.

Sposób montażu pergoli Shady

Oferujemy naszym Klientom dwa modele lamelowych i aluminiowych pergoli tarasowych: SH-6000 oraz SH-5000. Zadaszenia odróżnia od siebie wielkość przekroju wykorzystanych do ich produkcji aluminiowych profili.

Chcemy dostosowywać nasze produkty do nowoczesnego stylu architektonicznego. Z tego powodu nasze zadaszenia oferujemy w trzech formach:

 • wolnostojącej
 • przyściennej
 • wiszącej.

Ostatnia z nich to nasz najnowszy pomysł, który nieco różni się od dwóch pozostałych. Pergola montowana jest bowiem bez użycia bocznych słupów; zamiast tego umieszcza się ją w wieńcu betonowym, będącym częścią zadaszenia budynku. Natomiast, na życzenie Klienta, wszystkie trzy rozwiązania jesteśmy w stanie zamontować w układzie modułowym. Pergole oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej i zapewniamy opcję łączenia dwóch kolorów aluminiowych profili i lameli dachowych.

Aluminiowe i lamelowe pergole SHADY wykonywane są w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się na Śląsku, w okolicach Żywca i Bielska-Białej. Wytwarzane są w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO:9001 i spełniają normy CE, PN-EN 13659 oraz PN-EN 1090.