SHADY

Producent pergoli, mebli tarasowych, lamp ogrodowych i basenów


 

Image

 

 

Nasze produkty do aranżacji ogrodu i tarasu


Jesteśmy producentem wysokiej jakości elementów do aranżacji tarasów, altan i terenów zielonych. Za cel postawiliśmy sobie umożliwienie Ci stworzenia przytulnego, komfortowego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nasze zadaszenia tarasowe, w tym lamelowe i aluminiowe pergole, modułowe meble ogrodowe oraz oświetlenie zewnętrzne utrzymane są w nowoczesnym stylu. Wykonywane są one w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO:9001 i spełniają normy CE, PN-EN 13659 oraz PN-EN 1090. Z kolei lampy SHADY można wykorzystać do zaaranżowania przestrzeni w porach wieczornych.

Park maszynowy


Producentem produktów pod marką Shady jest firma Formed Pro z siedzibą w Łodygowicach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony m.in. w laser 2D i 3D, roboty spawalnicze czy lakiernie proszkową. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, zautomatyzowany proces produkcji i nowoczesny sprzęt są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów.

Od projektu do gotowego wyrobu


Konstrukcję z profili aluminiowych są w całości produkowane w naszym zakładzie mieszczącym się w Łodygowicach w okolicach Żywca i Bielska-Białej. Od projektu wychodzącego z naszego działu konstrukcyjnego, poprzez wycinanie, szlifowanie, spawanie i lakierowanie elementów, aż po pakowanie i wysłanie wyrobu gotowego do montażu – wszystko robimy na miejscu w naszym zakładzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szybkie terminy realizacji zamówienia oraz mamy kontrolę nad realizacją zamówienia na każdym etapie jego produkcji.

Serwis i gwarancja


Posiadamy zespół wykwalifikowanych montażystów, którzy przeprowadzają u klienta montaż i szkolenie z użytkowania produktów Shady oraz zapewniają profesjonalny serwis w przypadku wystąpienia usterek. Ponadto, udzielamy dwuletniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Obszar działalności


Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w województwie Śląskim i głównym obszarem naszej działalności jest południowa Polska, jednak dzięki naszej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie zaoferować transport i montaż naszych produktów na terenie całej Polski.

Nasi partnerzy

Image

Jesteś zainteresowany współpracą w zakresie sprzedaży produktów marki SHADY? Posiadasz swój własny salon sprzedaży lub po prostu chcesz uzupełnić swój asortyment? Zapraszamy Cię do odwiedzenia zakładki współpraca, gdzie uzyskasz więcej informacji na temat warunków współpracy. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, na pewno odpowiemy!