Producent pergoli, mebli tarasowych i lamp ogrodowych

certyfikaty

 

Jesteśmy producentem wysokiej jakości produktów do aranżacji tarasów, altan i terenów zielonych. Za cel postawiliśmy sobie umożliwieni Ci stworzenia przytulnego, komfortowego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nasze zadaszenia tarasowe, w tym aluminiowe i lamelowe pergole, modułowe meble ogrodowe, baseny ze stali nierdzewnej i lampy utrzymane są w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Wykonywane są one w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO:9001 i spełniają normy CE, PN-EN 13659 oraz PN-EN 1090.

Park maszynowy 


 

Image

Producentem produktów pod marką Shady jest firma Formed Pro z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieści się w Łodygowicach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony m.in. w laser 2D i 3D, roboty spawalnicze czy lakiernię proszkową. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, zautomatyzowany proces produkcji i nowoczesny sprzęt gwarantują najwyższą jakość naszych produktów

Od projektu do gotowego produktu


 

Image

Konstrukcję z profili aluminiowych są w całości produkowane w naszym zakładzie mieszczącym się w Łodygowicach, w okolicach Żywca i Bielska-Białej. Od projektu wychodzącego z naszego działu konstrukcyjnego, poprzez wycinanie, szlifowanie, spawanie i lakierowanie elementów, aż po pakowanie i wysłanie produktu gotowego do montażu - wszystko robimy na miejscu w naszym zakładzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szybkie terminy realizacji zamówienia oraz mamy kontrolę nad realizacją zamówienia na każdym etapie jego produkcji.

Serwis i gwarancja


 

Image

Posiadamy zespół wykwalifikowanych montażystów, którzy przeprowadzają u klienta montaż i szkolenie z użytkowania produktów Shady oraz zapewniają profesjonalny serwis w przypadku wystąpienia usterek. Ponadto, udzielamy dwuletniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Obszar działalności 


 

Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w województwie Śląskim. Głównym obszarem naszej działalności jest południowa Polska, jednak dzięki naszej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie zaoferować transport i montaż naszych produktów na terenie całej Polski.