NOWOŚĆ W KOLEKCJI

Pergole tarasowe SH 5000

Nowość w kolekcji Shady Pergole

Pergola SH 5000 wykonana jest z profili aluminiowych o mniejszym przekroju - takie rozwiązanie pozwoliło obniżyć koszty produkcji a co za tym idzie - koszty zakupu.

Na uwagę zasługuje konstrukcja pergoli SHADY - wykonana z aluminium oraz uzupełniona o  sterowanie, które może być elementem systemu sterowania inteligentnym domem. Technologia ta umożliwia kontrolowanie różnych urządzeń elektrycznych z wykorzystaniem jednego panelu sterowniczego – także lamelami dachowymi pergoli czy osłonami bocznymi. Wygodną opcją, możliwą w przypadku zadaszenia tarasowego Shady jest sterowane przy pomocy aplikacji instalowanej w telefonie.

Profile aluminiowe w pergolach SHADY są odporne na korozję, natomiast specjalne rynienki w nich umieszczone gwarantują odprowadzanie wody opadowej.

Image
Image
lamele

1

RUCHOME

LAMELE SUFITOWE

Posiadają regulację 0-135°, dzięki czemu można dozować światło wpadające przez dach. Ruchome lamele sufitowe posiadają uszczelnienia przez co cała konstrukcja dachowa jest odporna na deszcz.

Image
konstrukcja

2

TRWAŁA I BEZPIECZNA

KONSTRUKCJA

Konstrukcja wykonana jest  wyłącznie z  profili aluminiowych, elementy łączeniowe są ze stali nierdzewnej, zabezpieczają całość przed korozją. Specjalne profile zapewniają wytrzymałość konstrukcji  i odporność antykorozyjną. Pergola posiada certyfikat CE.

Image
woda

3

SYSTEM

ODPROWADZANIA WODY

Przemyślana, nowatorska konstrukcja pergoli zapewnia skuteczne odprowadzenie wody opadowej. Wszystkie elementy systemu ukryte są wewnątrz konstrukcji.

Image

ESTETYKA WYKONANIA

Mimo, że pierwszym, co zwraca uwagę w pergolach SHADY jest ich estetyka wykonania (niewidoczne łączenia, licujące profile, siłowniki wewnątrz konstrukcji) - warto pamiętać też o nowoczesnych rozwiązaniach, jakie oferuje ten system. A te sprowadzają się przede wszystkim do wykorzystania:
sterowania elektrycznego
czujników, które gwarantują, że lamele w przypadku deszczu/silnego wiatru zamkną się automatycznie

STEROWANIE ELEKTRYCZNE

Sterowanie funkcjami odbywa się przy pomocy pilota. W pergoli Shady zastosowano najlepsze dostępne na rynku siłowniki i elektronikę do sterowania lamelami sufitowymi.  System pozwala na podłączenie dodatkowych urządzeń i funkcji sterowanych z pilota lub przy pomocy aplikacji telefonicznej.

 

Image
somfy
Image
lamele

(OPCJONALNIE)

OŚWIETLENIE NOCNE - PERGOLA

Pergola może być wyposażona w oświetlenie nocne. Lampy LED umieszczone są w lamelach sufitowych.

Image
lampy_male

OŚWIETLENIE NOCNE - OTOCZENIE PERGOLI

Dodatkowo otoczenie pergoli można doświetlić lampami ogrodowymi, kinkietami oferowanymi w wielu rozmiarach.

Image

(OPCJONALNIE)

Osłony boczne

Wszystkie ściany pergoli można zabudować zarówno ścianami szklanymi jak i osłonami bocznymi z różnorakiego materiału o wielu wzorach czy kolorystyce

Różne wersje i wymiary

Pergole występują w wersjach wolnostojącej i przyściennej. Każda może być zrealizowana w układzie modułowym. Pozwala to dostosować wymiary pergoli do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Image
Image
czujnik

Czujniki

Dla poprawy komfortu użytkowania pergole mogą być wyposażone w czujniki:

  • zmierzchu,
  • wiatru,
  • nasłonecznienia,
  • deszczu.

Wyręczają one użytkownika zamykając dach i boki pergoli w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Image
Image
kolory

Kolorystyka

Ponieważ dużą wagę przykładamy do tego, by produkty można było dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników, pergole SHADY dostępne są w kolorach podstawowych:

  • Biały zbliżony do RAL 9003;
  • Szary zbliżony do RAL 7035;
  • Antracyt zbliżony do RAL 7016.

ale również w kolorystyce dobranej specjalnie dla użytkownika. Możliwe jest łączenie dwóch kolorów.  Pergole występują zarówno w formie przyściennej, jak i wolnostojącej.

(OPCJA)
Za dopłatą istnieje możliwość wykonania każdego koloru z palety RAL.

kolory

Dane techniczne

Image

Możliwe dostępne wymiary pergoli SHADY SH 5000

Szerokość maksymalna: 6000 mm
Wysięg maksymalny: 4000 mm

Pliki do pobrania