Jak dobrać dodatki do pergoli?

 Celem, jaki stawiamy sobie podczas projektowania pergoli dla naszego klienta jest zapewnienie najwyższego poziomu komfortu i przyjemności z użytkowania. W tym celu stosujemy w naszych produktach szereg technologii, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się ze spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. W tym artykule dowiesz się jakie funkcję posiada standardowa pergola Shady oraz jakie dodatkowe funkcję dodajemy do pergoli na życzenie klienta.

 

Standardowa pergola


 

Image

Podstawowym systemem, który stosujemy w każdym naszym zadaszeniu jest automatyczny dach wykonany z aluminiowych lameli. Kąt obrotu lameli wynosi od 0° do 135° i można go regulować za pomocą pilota. Dodatkowo, każda nasza pergola posiada zintegrowany system odprowadzania wody poprzez rury spustowe ukryte wewnątrz konstrukcji aluminiowej. Dzięki obu tym funkcjom pergola w standardowej wersji wyposażenia zapewnia skuteczną ochronę przed opadami deszczu oraz pozwala na dostosowywanie ilości wpadającego światła słonecznego.

Przesłony boczne


 

Image

Dodatkiem do pergoli, który zapewni ochronę przed wiatrem, chłodem i wzrokiem sąsiadów są ruchome przesłony boczne w formie screenów z wytrzymałego wodoodpornego materiału akrylowego lub przeszklenia. Przesłony boczne podobnie jak zadaszenie są sterowane za pomocą pilota.

Oświetlenie


 

Image

Aby uczynić użytkowanie pergoli po zmroku bardziej komfortowym, oferujemy zastosowanie oświetlenia LED. Paski LED umieszczane są w lamelach sufitowych i zapewniają optymalną ilość światła. Alternatywną możliwością oświetlenia jest umieszczenie wokół pergoli naszych minimalistycznych lamp ogrodowych, o których dowiesz się więcej odwiedzając dział lampy

Czujniki i aplikacja mobilna


 

Image

Oferujemy również zastosowanie w pergoli czujników zmierzchu, wiatru, nasłonecznienia lub deszczu, które automatycznie sterują zadaszeniem i przesłonami bocznymi zależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkową możliwością jest również zastosowanie modułu aplikacji mobilnej, dzięki któremu możemy sterować pergolą za pomocą aplikacji Somfy zainstalowanej na smartfonie.

 

Dodatkowe informacje


 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów, które stosujemy w naszych pergolach zobacz zakładkę pergole lub skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dopasować funkcję pergoli do twoich potrzeb.