SHADY

Pergole tarasowe Katowice

 

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która produkuje i montuje pergole w Katowicach - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergola SHADY to stylowe zadaszenie tarasowe sterowane za pomocą pilota, dzięki któremu możesz dowolnie dostosować ilość światła słonecznego wpadającego na Twój taras. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport na terenie Katowic i całego Śląska oraz serwis gwarancyjny.

Automatyczna pergola tarasowa SHADY to:

Image

Ochrona przeciwsłoneczna


ikona-slonce

Dach pergoli składa się z aluminiowych lameli, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt nachylenia lameli jest regulowany zdalnie, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz wygodnie dopasować ilość światła słonecznego do aktualnej potrzeby.

Image

Ochrona przeciwdeszczowa


ikona-deszcz

Zadaszenie pergoli SHADY jest zaprojektowane w taki sposób, aby po jego zamknięciu pergola stanowiła skuteczną ochronę przed opadami atmosferycznymi. Pergola posiada również zintegrowany system odprowadzania wody w postaci rynien umieszczonych wokół wewnętrznej strony aluminiowej konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz słupów podtrzymujących. Dzięki temu pergola pozwoli Ci na odpoczynek na tarasie zarówno pod upalnym słońcem, jak i deszczowymi chmurami.

Image

Solidna konstrukcja z aluminium i stali nierdzewnej


ikona-trwalosc

Zadaszenia SHADY są wykonywane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Jest to gwarancja wysokiej jakości wykonania zgodnej z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i zapewnia długie lata użytkowania.

Image

Opcjonalne wyposażenie naszej pergoli


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli lamelowej SHADY, czyli systemu odprowadzania wody i ruchomego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych systemów takich jak:

• Oświetlenie w formie pasków LED umieszczanych w lamelach dachowych o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła

• Przesłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub screenów z wysoce wytrzymałej tkaniny poliestrowej w różnych wariantach kolorystycznych.

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą stopień otwarcia dachu do aktualnych warunków pogodowych

Pergola tarasowa z montażem w Katowicach i województwie śląskim

Jesteśmy śląską firmą z doświadczeniem w projektowaniu nowoczesnych wyrobów do aranżacji tarasów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania pergoli aluminiowych.

Odwiedź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak świetnie prezentują się nasze pergole tarasowe i ogrodowe. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl