SHADY

Pergole tarasowe Bielsko-Biała

 

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta zadaszeń tarasowych na terenie Bielska-Białej - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergole SHADY to zdalnie sterowane zadaszenia na taras, dzięki którym możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego przechodzącego przez zadaszenie. Oferujemy przygotowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, montaż i transport w Bielsku-Białej oraz serwis gwarancyjny,

Co wyróżnia pergole SHADY

Image

Ochrona przed promieniami słonecznymi


ikona-slonce

Zadaszenie pergoli składa się z lameli dachowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt pochylenia lameli jest regulowany przez użytkownika, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Regulacja obrotu lameli pozwala, zależnie od potrzeby użytkownika, częściowo lub całkowicie zacienić taras.

Image

Ochrona przed opadami


ikona-deszcz

Lamele sufitowe są zaprojektowane w taki sposób, aby po ich ustawieniu w orientacji poziomej zadaszenie było całkowicie szczelne. Pergola posiada również nowatorski system odprowadzania wody w postaci rynien umieszczonych wokół wewnętrznej części konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu zadaszenie sprawdzi się zarówno w słoneczne dni, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Solidnie wykonana konstrukcja


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są wytwarzane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia europejskie normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodnie z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i gwarantuje długie lata użytkowania.

Image

Szeroka opcja dodatkowego wyposażenia


Oprócz standardowego wyposażenia pergoli tarasowej SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

• Oświetlenia LED w formie pasków umieszczanych w lamelach sufitowych, o różnej barwie i możliwości regulacji intensywności światła.

• Zasłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub elektrycznie rozwijanych screenów wykonanych z wysoce wytrzymałego materiały

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli dachowych w zależności od warunków atmosferycznych.

Wykonamy dla Ciebie pergolę w Bielsku-Białej

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w zakresie wykonywania konstrukcji aluminiowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych.

Odwiedź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl