SHADY

Pergole tarasowe Wisła

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta pergoli w Wiśle - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Pergola SHADY to nowoczesne zadaszenie tarasowe sterowane za pomocą pilota, dzięki któremu możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego wpadającego na Twój taras. Oferujemy przygotowanie projektu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, montaż i transport na terenie Wisły oraz serwis gwarancyjny.

Dlaczego warto postawić na pergolę lamelową?

Image

Ochrona przed promieniowaniem słonecznym


ikona-slonce

Dach pergoli jest złożony z kilkudziesięciu lameli sufitowych, które obracają się pod kątem od 0° do 135°. Kąt pochylenia lameli jest regulowany przez użytkownika za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej typu "inteligentny dom". Pozwala to na dostosowanie ilości światła słonecznego docierającego do użytkownika. 

Image

Ochrona tarasu przed deszczem


ikona-deszcz

Dach pergoli SHADY jest skonstruowany w taki sposób, aby stanowił on skuteczną ochronę przed deszczem. Lamele dachowe mają odpowiedni kształt i są wyposażone w specjalne uszczelki, dzięki czemu dach po zamknięciu nie przepuszcza wody. Pergola posiada również przemyślany system odprowadzania wody w postaci rynien okalających wewnętrzną stronę konstrukcji i rur spustowych ukrytych wewnątrz aluminiowych słupów. Dzięki temu pergola sprawdzi się zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas mniej sprzyjającej pogody.

Image

Najwyższa jakość wykonania


ikona-trwalosc

Pergole tarasowe SHADY są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO:9001, a ich konstrukcja spełnia normy PN-EN 13659 i PN-EN 1090. Gwarantuję to wysoką jakość wykonania zgodną z europejskimi standardami jakościowymi. Materiały użyte podczas produkcji to wysokiej jakości aluminium i stal nierdzewna, dodatkowo pokryte lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie pozwala uchronić konstrukcję przed korozją i gwarantuję długie lata użytkowania.

Image

Szeroki wybór dodatkowego asortymentu


Oprócz bazowego wyposażenia automatycznej pergoli SHADY w postaci systemu odprowadzania wody i zdalnie sterowanego zadaszenia, oferujemy również zastosowanie dodatkowych funkcji w postaci:

 Oświetlenia LED w formie pasków umieszczanych w lamelach dachowych, o różnej barwie światła i możliwości regulacji intensywności światła

• Przesłon bocznych w formie przesuwnych szyb lub rolet rozwijanych przy pomocy pilota wykonanych z wysoce wytrzymałego materiału.

• Czujników, które wyręczą Cię w sterowaniu funkcjami pergoli i automatycznie dobiorą kąt nachylenia lameli dachowych w zależności od warunków atmosferycznych.

Umów się na pomiary w Wiśle

Jesteśmy producentem z dużym doświadczeniem w wykonywaniu pergoli tarasowych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół. Zaufaj specjalistom w zakresie wykonywania zadaszeń tarasowych. 

Odwiedź nasz dział galerii zdjęć i przekonaj się sam, jak fantastycznie prezentują się nasze realizacje. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informację o pergoli SHADY, zobacz ofertę pergoli w modelu SH-6000 lub modelu SH-5000.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tel. 507 090 706

e-mail: pergole@shady.pl